l
Szybkie menu
Social media
Kontakt
Adres

ul. Janygowiec 8a, Miedźna

Email

biuro@mastikgroup.pl

Tel.

+48 513 016 912

Produkt

 • Konserwacja do podwozia SikaGard® 6060

  SikaGard-6060 jest trwałą, tiksotropową powłoką na bazie bitumu o doskonałych właściwościach antykorozyjnych i wygłuszających. Nadaje się do zabezpieczeń większości rodzajów nadwozi. Charakteryzuje się doskonałymi właściwościami kryjącymi w jednej warstwie, pozostaje elastyczna po utwardzeniu. Utwardzona powłoka jest odporna na różne warunki klimatyczne, żwir i kamienie.

 • Konserwacja do karoserii SikaGard® 6440 S

  SikaGard 6440 S jest przeznaczony do zabezpieczeń szczególnie wrażliwych na uszkodzenia części samochodu takich jak: progi, błotniki, nadkola, pas przedni. Wykazuje dobrą przyczepność do różnych metali i PCW.

 • Konserwacja do karoserii SikaGard® 6440

  SikaGard 6440 jest przeznaczony do zabezpieczeń szczególnie wrażliwych na uszkodzenia części samochodu takich jak: progi, błotniki, nadkola, pas przedni. Wykazuje dobrą przyczepność do różnych metali i PCW.

 • Konserwacja do profili zamkniętych SikaGard® 6220

  SikaGard 6220 posiada doskonałą zdolność penetracji i odpychania cząstek wody. Chroni przed rdzą i korozją elementy ukryte jak: wewnętrzne poszycie drzwi, płyty tylnego błotnika, progi i elementy podwozia.

 • Konserwacja do karoserii SikaGard® 6470 S

  SikaGard 6470 S jest przeznaczony do zabezpieczeń szczególnie wrażliwych na uszkodzenia części samochodu takich jak: progi, błotniki, nadkola, pas przedni. Wykazuje dobrą przyczepność do różnych metali i PCW.

 • Konserwacja do profili zamkniętych SikaGard® 6220 S

  SikaGard 6220 S posiada doskonałą zdolność penetracji i odpychania cząstek wody. Chroni przed rdzą i korozją elementy ukryte jak: wewnętrzne poszycie drzwi, płyty tylnego błotnika, progi i elementy podwozia.

 • Konserwacja do karoserii SikaGard® 6470

  SikaGard 6470 jest przeznaczony do zabezpieczeń szczególnie wrażliwych na uszkodzenia części samochodu takich jak: progi, błotniki, nadkola, pas przedni. Wykazuje dobrą przyczepność do różnych metali i PCW.

 • Konserwacja do podwozia SikaGard® 6060 S

  SikaGard 6060 S jest trwałą, tiksotropową powłoką na bazie bitumu o doskonałych właściwościach antykorozyjnych i wygłuszających. Nadaje się do zabezpieczeń większości rodzajów nadwozi. Charakteryzuje się doskonałymi właściwościami kryjącymi w jednej warstwie, pozostaje elastyczna po utwardzeniu. Utwardzona powłoka jest odporna na różne warunki klimatyczne, żwir i kamienie.

 • Konserwacja do profili zamkniętych SikaGard® 6250 S

  SikaGard 6250 S posiada doskonałą zdolność penetracji i odpychania cząstek wody. Chroni przed rdzą i korozją elementy ukryte jak: wewnętrzne poszycie drzwi, płyty tylnego błotnika, progi i elementy podwozia.

 • Konserwacja do profili zamkniętych SikaGard® 6250

  SikaGard 6250 posiada doskonałą zdolność penetracji i odpychania cząstek wody. Chroni przed rdzą i korozją elementy ukryte jak: wewnętrzne poszycie drzwi, płyty tylnego błotnika, progi i elementy podwozia.