l
Szybkie menu
Social media
Kontakt
Adres

ul. Janygowiec 8a, Miedźna

Email

biuro@mastikgroup.pl

Tel.

+48 513 016 912

Połączenie obu firm.

Sherwin-Williams nabył Valspar.

Wartość transakcji: 113$ za akcję w gotówce, co znaczy, iż wartość transakcji osiągnęła 11,3 miliarda dolarów.

Drodzy Klienci,

Mamy przyjemność podzielić się z Państwem kilkoma ekscytującymi wiadomościami o Valspar. Informujemy, że Valspar osiągnął ostateczną umowę zostając nabyty przez Sherwin-Williams. Poprzez połączenie z Sherwin-Williams, Valspar staje się wiodącą korporacją na rynku farb i powłok z ponad 15 miliardami obrotu w sprzedaży.

Jest to wydarzenie, które przekształca przeniesienie Valspar w znacznie większe możliwości połączonych firm, wszystkich klientów Valspar, akcjonariuszy i pracowników. Od 1806 roku Valspar przekształcił firmę w globalnego lidera w powłokach, konsekwentnie dostarczając swoim klientom innowacje, wysoką jakość produktów i doskonałą obsługę. Mając na uwadze to dziedzictwo, jesteśmy przekonani, że umowa z Sherwin-Williams umocni pozycję Valspar w sukcesach i wzroście gospodarczym także w przyszłości.

Jak wiecie, Sherwin-Williams jest szanowanym liderem w naszej branży z rozbudowaną obecnością detaliczną w całej Ameryce i rosnącymi możliwościami w Europie oraz rejonie Azji i Pacyfiku. Sherwin-Williams jest znany, jako autentyczna marka ze swoją 150-letnią historią amerykańskiej innowacyjności i najwyższej jakości, a my czekamy na czerpanie z unikalnych zalet obu firm.

Połączenie Valspar i Sherwin-Williams tworzy wiodącego światowego producenta powłok z międzynarodową ekspansją, szerszą ofertą nowych i innowacyjnych produktów, a także większą zdolnością zróżnicowanej obsługi i coraz większą globalną bazą klientów. Wspólnie będą w stanie wykorzystać te zasoby, uzupełniając zasięg geograficzny i zdolności operacyjne obu firm, aby zapewnić Państwu ulepszone produkty i usługi.

Obie firmy podkreślają, iż nadal dokładają wszelkich starań, aby zapewnić nam ten sam doskonały serwis i jakość produktów, które Państwo oczekują. Patrząc w przyszłość, oczekujemy zakończenia transakcji, która przewidywana jest na 1 kwartał 2017 roku. Do tego czasu Valspar i Sherwin-Williams będą działać jako niezależne firmy. Po zamknięciu transakcji, biorąc pod uwagę połączenie zasobów i wspólne zobowiązania do zadowolenia klienta Valspar i Sherwin-Williams oczekują płynnego przejścia dla Ciebie i wszystkich swoich klientów.

Zdajemy sobie sprawę, że możesz mieć dodatkowe pytania dotyczące tej informacji, jeśli tak, to nie wahaj się kontaktować z nami.

Dziękujemy za nieustanne wsparcie i lojalność. Cieszymy się, iż połączenie obu firm tworzy jeszcze silniejszego partnera podczas tego ekscytującego następnego rozdziału.


Z poważaniem,
Łukasz Puzoń | Manager Gakra

Szukaj

Kategorie